.

.

New
10/100/1000M 8-Port Gigaibt SFP port, cu 2 porturi 10/100/1000M Ethernet RJ45 Porturi Media Converter

10/100/1000M 8-Port Gigaibt SFP port, cu 2 porturi 10/100/1000M Ethernet RJ45 Porturi Media Converter

RON 236.00

În stoc
Disponibil pentru su pedido


Gigabit 8 SFP2 Ethernet Media Converter
Model : ES1000-2 G-8 F
Caracteristicile Produsului
8-Port Gigaibt SFP port, cu 2 porturi 10/100/1000 M Ethernet RJ45 Porturi.
Caracteristică
* Frecvent utilizate în rețeaua de serie sau în cascadă de ocazii, cu 1000 M portul optic și a doua linie pe comune portul optic
* Tip Card sau independente de structura pentru managementul centralizat 2 U rack de Aluminiu
* Mecanism de operare difuzare de filtrare, adresa auto-learning și auto-actualizare caracteristică și de a stoca și transmite
* De multe ori dimensiunea memoriei cache este 512 KB, adresa dimensiunea de masă este 4 KB
* Ethernet 10 Base-T sau 100 Base-TX la 100 Base-FX fiber media converter
* Suport IEEE 802.3 U, IEEE 802.3 X, IEEE 802.1 d protocol
* Suportă full-duplex flow control sau semi-duplex contrapresiune de control al fluxului de lucru, și cu auto-negociere (Auto Negociere) capacitate
* Electrice porturi suporta 100 mbps, 10 mbps, electrice interfață poate fi folosit la ambele capete nu se potrivesc același ritm (când full duplex wire-speed de lățime de bandă 2 XMbps)
* Lipsește link-ul pentru a oferi diagnosticare de la distanță, electrice și optice port de interfață link-ul link-ul de diagnosticare conexiune de transmitere a datelor dinamice, full / half duplex, viteza um
* Oferă dublă RJ-45 electrice porturi suport automat cross-connect switch-uri, hub-uri
* Interfață optică caracteristici, compatibilitate, fiabilitate ridicată
Cerere De Mediu
Urban Inteligent Sistem de Monitorizare a Traficului (SALE), Oraș în condiții de Siguranță
Autostrada sistem de monitorizare, rutieră electronică de monitorizare, camere de rețea
Mare întreprindere industrială sistem de monitorizare de securitate, rețea, sistem multifuncțional
Telecomanda multimedia de predare / campus de monitorizare, de rețea de la distanță sistemul de video-conferință
Cerere
Specificație Tehnică
Numele Produsului
10/100/1000 M 8-Port SFP Media Converter
Model
ES1000-2 G-8 F
Descriere
1000 M 8-Port SFP Media Converter Media Converter
Porturi
2 10/100/1000 Mbps cupru Port RJ45 + 8 10/100/1000 Mbps porturi SFP Port
Transmiterea La Distanță
20 km
Fibra Optica
Multi-nivel de serii tip, LC, 1310nm/1550nm
Fibra De Lățime De Bandă
1.25 G,10 G
Lățime De Bandă Ethernet
1000 MHz
Mass-Media De Rețea
100 BASE-TX/1000 BASE-TX : super pisica.5 Cablu UTP
Standardele
IEEE 802.3 i, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 x Flow Control IEEE 802.1 af DTE Putere prin MDI
Înainte Modul
Store-and-Forward
Mediu
Temperatura De Operare : -20 ° ~ 55 ° C
Temperatura De Operare : -20 ° ~ 55 ° C
Umiditate de operare : 5%~9%,fără condensare
EMI Compatibilitate
FCC Clasa a, CE
Putere
DC 5 V3 A
Demension
200mm*127mm*30mm
Garanție
2 ani de garanție

Mai multe detalii

Pachet:
Da
Funcția:
care pot fi stivuite
certificare:
CE FCC ROHS
Numărul De Model:
ES1000-2G-8F
Porturi:
≤ 8
Capacitate De Comutare:
8G
Rata De Transmisie:
10/100/1000Mbps
VLAN:
NO
Tip Comutator:
Ethernet
Nume De Brand:
gdpoenet
Modul De Comunicare:
Full-Duplex & Half-Duplex
Numărul de Interfețe:
10
Produse De Stare:
Stoc
Renovado

Produse similare din categorie